مجموعه‌ی 7 جلدی بیگ نیت

مجموعه‌ی 7 جلدی بیگ نیت

خلاصه: مجموعه‌ی 7 جلدی بیگ نیت فک کنم از اسمش معلوم باشه داستان چیه! یه پسر نوجوون که اسمش “نیت رایته” ولی بهش میگن “بیگ نیت” ! ینی “نیت بزرگ!” از بس که این بچه شر و شیطونه و دردسر درست می‌کنه! یه‌جورایی همه از دستش کلافه‌ان! از خانوادش گرفته تا مدیر و معلم و هم‌کلاسیاش… […]
  • مجموعه‌ی 7 جلدی بیگ نیت

فک کنم از اسمش معلوم باشه داستان چیه! یه پسر نوجوون که اسمش “نیت رایته” ولی بهش میگن “بیگ نیت” ! ینی “نیت بزرگ!” از بس که این بچه شر و شیطونه و دردسر درست می‌کنه! یه‌جورایی همه از دستش کلافه‌ان! از خانوادش گرفته تا مدیر و معلم و هم‌کلاسیاش…
اتفاقایی که برای نیت می‌افته خیلی بامزه و خنده‌دارن و البته خیلی شبیه به اتفاقایی که برای‌همه‌مون در دوران مدرسه می‌افته و خاطره‌های خیلی خنده‌دار می‌سازه، ‌اگه دوست دارین یه دوره‌ی مدرسه‌ی هیجان‌انگیز و خنده‌دار رو تجربه کنین این مجموعه رو از دست ندین!

قسمتی از کتاب

من براى همه معلم ها يك لقب انتخاب ميكنم. ميدانم همه براى معلمهايشان اسمهاى خنده دار ميگذارند. اما من روى اين قضيه خيلي جدى وقت ميگذارم. براى همين هم سلطان لقب گذارى مدرسه هستم!
اسم گذارى، كار پيچيده اى ايت. يكى از بهترين اسم هايي كه براى خانم “گادفرى” ساخته ام، “ونوس سيلو” است. (ايده اش را از مجسمه اى به نام ونوس ميلو گرفته ام.)
ونوس نماد زيبايي و عشق است و خانم گادفرى… چه عرض كنم!! نكته خنده دار همين جاست!
ونوس نام يك سياره هم هست. خانم گادفرى هم شكل يك سياره است؛ گرد و قلنبه!
تازه اين فقط يكى از اسم هايش است. من كلى اسم ديگر هم برايش ساخته ام. اين هم فهرست خلاقانه من از اسم هاى خانم گادفرى…

تضمین
بهترین قیمت

ارسال
به سراسر کشور

ضمانت
اصل بودن کالا

پرداخت
در محل

موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0