تصویرگری کتاب کودک و نوجوان

تصویرگری کتاب کودک و نوجوان

خلاصه: مهسا منصوری سال 1360 در تهران متولد شد. از همان کودکی طراحی می‌کرد و کتاب بخش مهمی از زندگی‌اش بود، به‌ويژه کتاب‌های تصویری که همیشه شیفته و شیدایشان بود. پس از اتمام تحصيلاتش در رشته‌ی نقاشی هنرهاى زيبا، هنوز روح تشنه‌اش سیراب نشده بود و در مقطع کارشناسی ارشد همان دانشگاه در رشته‌ی تصویرگری تحصیلاتش […]

مهسا منصوری سال 1360 در تهران متولد شد. از همان کودکی طراحی می‌کرد و کتاب بخش مهمی از زندگی‌اش بود، به‌ويژه کتاب‌های تصویری که همیشه شیفته و شیدایشان بود. پس از اتمام تحصيلاتش در رشته‌ی نقاشی هنرهاى زيبا، هنوز روح تشنه‌اش سیراب نشده بود و در مقطع کارشناسی ارشد همان دانشگاه در رشته‌ی تصویرگری تحصیلاتش را ادامه داد. از همان سال اول تحصیل فعالیت هنری‌اش را آغاز کرد و مجموعه‌ی چهارجلدی ترانه بازی‌های ایران را تصویرگری کرد.

او تلاش مي‌كند سهمی در بالا بردن کیفیت کتاب‌های کودکان داشته باشد. به عقيده‌ی او، کودکان حق دارند كتاب‌هاى با‌كيفيت بخوانند وتصویرهای خوب ببینند.

🐿🐿🐿🐿🐿🐿🐿🐿🐿🐿🐿🐿🐿🐿🐿🐿🐿🐿🐿🐿

تصویرگری کتاب کودک و نوجوان
وزوزه جادو،مسافر ایستگاه سه و نیم /جادوگر بیکار / ماهی‌سیاه کوچولو / قصه‌های صمد بهرنگی ۳ / پسر نان و نمک / آدم‌برفی و گل سرخ کتاب‌هایی هستند که مهسا منصوری تصویرگری آن‌ها را به عهده داشته است.

تضمین
بهترین قیمت
ارسال
به سراسر کشور
ضمانت
اصل بودن کالا
پرداخت
در محل
موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0