مجموعه داستان هاى فيلي و فيگى

مجموعه داستان هاى فيلي و فيگى

خلاصه: مجموعه داستان هاى فيلي و فيگى نویسنده: مو ويلمس مترجم: آناهيتا حضرتى مناسب برای ٢ تا ٥ ساله ها و همه اونايي كه كتابهاى تصويرى دوست دارند! مجموعه ى “داستان هاى فيلي و فيگى” از کتاب هاى تصویری خیلی بامزه برای مخاطب خردسال و کودکه. این مجموعه کتاب به ما یاد مي‌ده که در کنار […]
  • مجموعه داستان هاى فيلي و فيگى
  • نویسنده: مو ويلمس
  • مترجم: آناهيتا حضرتى
  • مناسب برای ٢ تا ٥ ساله ها و همه اونايي كه كتابهاى تصويرى دوست دارند!

مجموعه ى “داستان هاى فيلي و فيگى” از کتاب هاى تصویری خیلی بامزه برای مخاطب خردسال و کودکه. این مجموعه کتاب به ما یاد مي‌ده که در کنار دوستامون هست كه چیزهای قشنگ‌ و بامزه‌ زندگی برامون قشنگ‌تر خواهند بود! اما گاهى بودن یک دوست به تنهایی هم می‌تونه زندگی ما رو خیلی قشنگ کنه و ما رو خوشحال کنه.
~~~~~~~~~~
«فیلی» و «فیگی» بهترین دوستای هم هستن. اونا مثل همه‌ي دوستای دیگه کلی ماجراهای بامزه و هیجان‌انگیزه دارن، از اتفاق‌هایی که براشون می‌افته چیزهای خیلی زیادی یاد می‌گیرن و آماده‌ هستند تا تجربه‌های جدیدی بدست بیارن. اما مهمترین چیزی که اون‌ها توی این مجموعه یاد می‌گیرن اینه که ارزشمندترین چیزی که دارن “داشتن دوست خوبیه که می‌تونن همه‌ی این ماجراها رو باهاش تجربه کنن.”
فیلی و فیگی درواقع مجموعه‌ای در مورد دوستی و ارزش اونه.

 

تضمین
بهترین قیمت
ارسال
به سراسر کشور
ضمانت
اصل بودن کالا
پرداخت
در محل
موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0