مجموعه دوازده جلدی شاهنامه

مجموعه دوازده جلدی شاهنامه

خلاصه: مجموعه دوازده جلدی شاهنامه نویسنده:آتوسا صالحی تصویر گر: نیلوفر میر محمدی این مجموعه ۱۲ جلدی به صورت جداگانه هست و هر جلد. داستانی جداگانه که شما میتوانید هم به صورت سِری و هم جداگانه خریداری کنید وکودکان رو با داستان های شاهنامه آشنا کنید. داستان هایی مثل کیخسرو،رستم و سهراب،ایرج،جمشید… آتوسا_صالحی ،شاعر،نویسنده،مترجم و ویراستار کتاب […]

این مجموعه ۱۲ جلدی به صورت جداگانه هست و هر جلد. داستانی جداگانه که شما میتوانید هم به صورت سِری و هم جداگانه خریداری کنید وکودکان رو با داستان های شاهنامه آشنا کنید.

داستان هایی مثل کیخسرو،رستم و سهراب،ایرج،جمشید…

آتوسا_صالحی ،شاعر،نویسنده،مترجم و ویراستار کتاب های کودکان و نوجوانان،سال 1351 در تهران به دنیا آمد. او از سال 1369 فعالیت حرفه ای خود را با مجله سروش نوجوان آغاز کرد و بعدها با نشریه هایی چون مجله همشهری، هفته نامه و روزنامه آفتابگردان روزنامه شرق و ایران همکاری کرد.
بعضی از تالیف های او: اسفندیار رویین تن،مثل همه مثل هیچ کس، دریای عزیز،دلم برای تو تنگ است،کسی خواب میمون کوچولو رو ندیده.
بعضی از ترجمه های او:
هنری،زلزله و تعطیلات پر ماجرا
دنیای معرکه تام گيتس
فضولی های یواشکی

 

تضمین
بهترین قیمت

ارسال
به سراسر کشور

ضمانت
اصل بودن کالا

پرداخت
در محل

موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0