مجموعه نه جلدی مومی‌ها

مجموعه نه جلدی مومی‌ها

خلاصه: تووه یانسون در هلسینکی، فنلاند، نویسنده و تصویرگر کتاب کودکان، رمان‌نویس و نویسنده داستان‌های مصور فنلاندی است. وی بیشتر برای خلق دنیای مومی‌هاشناخته می‌شود. یانسون نخستین کتاب از مجموعه نه جلدی مومی‌ها را در سال ۱۹۴۵ منتشر کرد. این کتاب‌ها در سراسر جهان محبوبیت زیادی کسب کردند و به بیش از ۳۰ زبان ترجمه شدند. یانسون در سال […]

تووه یانسون در هلسینکی، فنلاند، نویسنده و تصویرگر کتاب کودکان، رمان‌نویس و نویسنده داستان‌های مصور فنلاندی است. وی بیشتر برای خلق دنیای مومی‌هاشناخته می‌شود. یانسون نخستین کتاب از مجموعه نه جلدی مومی‌ها را در سال ۱۹۴۵ منتشر کرد. این کتاب‌ها در سراسر جهان محبوبیت زیادی کسب کردند و به بیش از ۳۰ زبان ترجمه شدند. یانسون در سال ۱۹۶۶ به خاطر فعالیت‌هایش در زمینه ادبیات کودکان جایزه هانس کریستین آندرسن را دریافت کرد.

#تصویرگری کتاب کودک و نوجوان
مومی‌ها و سیل بزرگ (۱۹۴۵) ترولک و ستاره دنباله‌دار (۱۹۴۶)خانواده فنلاندی مومین‌ترول (۱۹۴۸)ماجراهای بابامومین (۱۹۵۰)خل‌بازی تابستانی مومین‌ها (۱۹۵۴)مومینستان در وسط زمستان (۱۹۵۷)بابامومین در دریا (۱۹۶۵)مومین‌درّه در نوامبر (۱۹۷۰)
داستان‌هایی از مومین‌درّه (۱۹۶۲)
کتابی دربارهٔ مومین، میمبل و می کوچولو (۱۹۵۲)چه کسی تافل را آرام می‌کند؟ (۱۹۶۰)سفر پرخطر (۱۹۷۷)مهمان ناخوانده (۱۹۸۰)سرودهایی از مومین‌درّه (۱۹۹۳)
مومین (کمیک استریپ) ۱ تا ۷
کتاب تابستان (۱۹۷۲)شهر آفتاب (۱۹۷۴)کلاه‌بردار صادق (۱۹۸۲)مرغزار سنگ (۱۹۸۴)یادداشت‌هایی از یک جزیره (۱۹۹۳)
دختر مجسمه‌ساز (۱۹۶۸)شنونده (۱۹۷۱)خانهٔ عروسک و داستان‌های دیگر (۱۹۷۸)سفر با چمدان سبک (۱۹۸۷)بازی منصفانه (۱۹۸۹)نامه‌های کلارا و داستان‌های دیگر (۱۹۹۱)کتاب زمستانی (۱۹۹۸)
سارا و پله و هشت‌پاهای واتر اسپریت (۱۹۳۳)

 

تضمین
بهترین قیمت
ارسال
به سراسر کشور
ضمانت
اصل بودن کالا
پرداخت
در محل
موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0