نکاتی در مورد خواب کودکان

نکاتی در مورد خواب کودکان

خلاصه: خواب کودکان   گاهی بچه‌ها نیز برای خوابیدن دچار مشکل می‌شوند و والدین را مجبور می‌کنند همراه آن‌ها بیدار بمانند ، همین ممکن است شب‌ها را تبدیل به زمانی سخت و پرچالش برای بچه‌ها و والدین کند. بچه‌های مدرسه‌ای به ۹ الی ۱۱ ساعت خواب شبانه احتیاج دارند،  اکثر بچه‌ها الگوی خواب ثابتی دارند که […]

خواب کودکان

خواب کودکان

خواب کودکان

 

گاهی بچه‌ها نیز برای خوابیدن دچار مشکل می‌شوند و والدین را مجبور می‌کنند همراه آن‌ها بیدار بمانند ، همین ممکن است شب‌ها را تبدیل به زمانی سخت و پرچالش برای بچه‌ها و والدین کند.

بچه‌های مدرسه‌ای به ۹ الی ۱۱ ساعت خواب شبانه احتیاج دارند،  اکثر بچه‌ها الگوی خواب ثابتی دارند که به ندرت تغییر می‌کند.

برای مثال بچه‌های سحرخیز حتی اگر دیرتر بخوابند باز هم زود بیدار می‌شوند و بچه‌هایی که شب‌ها پرانرژی‌اند معمولا تا وقتی که بدنشان خسته و آماده نباشد نخواهند خوابید.این که اجازه دهید بچه‌ها در روزهای تعطیل و آخر هفته‌ها بیشتر بخوابند و دیرتر از خواب بیدار شوند.

مهربانانه به نظر می‌رسد، اما پس از آن باید منتظر یک بی‌خوابی طولانی در شب باشید.عادت خواب به ویژه برای نوزادان، خردسالان و کودکان پیش‌ دبستانی بسیار مهم است.

انجام کارهایی قبل از خواب مثل رفتن به حمام و خواندن قصه ، با این کار بعد از مدت کوتاهی فرزند شما به صورت اتوماتیک و طبق عادت در زمانی که شما مشخص کرده‌اید خواب‌آلود می‌شود و شروع به خمیازه کشیدن می‌کند.تنها ۳۰ دقیقه تماشای تلویزیون یا هر نوع صفحه‌نمایش قبل از خواب کافی است تا خواب فرزندان شما به هم بریزد و ۲ ساعت دیرتر بخوابند.

پس هرگز در اتاق خواب آن‌ها تلویزیون قرار ندهید و نگذارید موبایل و تبلت را هنگام خواب به اتاق خواب ببرند.

معرفی تعدادی کتاب خواب کودکان

  1. کتاب وقت خوابه،بابا! 
  2. برگرد به تخت خوابت ، اد! 
  3. شبی که خرگوش کوچولو خوابش نمی برد 
  4. من خوابم نمی آید
  5. قصه های قبل از خواب 
  6. کلید های برخورد با مشکلات خواب کودک 
  7. من می توانم تنها بخوابم 
  8. و سایر کتاب ها

تضمین
بهترین قیمت

ارسال
به سراسر کشور

ضمانت
اصل بودن کالا

پرداخت
در محل

موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0