کارگاه قصه خوانی (کتاب جم جمک برگ خزون)

کارگاه قصه خوانی (کتاب جم جمک برگ خزون)

خلاصه: کارگاه قصه خوانی موضوع : کتاب جم جمک برگ خزون تاریخ برگزاری : شنبه 27 خرداد 1396 مکان برگزاری : خانه آبی تسهیلگر: خاله زهرا کتاب “جم جمک برگ خزون” که مجموعه ای از متل های عامیانه ایران است که بزرگ و کوچک دست کم چند تایی از آن ها را از زبان مادر بزرگ […]
  • کارگاه قصه خوانی
  • موضوع : کتاب جم جمک برگ خزون
  • تاریخ برگزاری : شنبه 27 خرداد 1396
  • مکان برگزاری : خانه آبی
  • تسهیلگر: خاله زهرا

کتاب “جم جمک برگ خزون” که مجموعه ای از متل های عامیانه ایران است که بزرگ و کوچک دست کم چند تایی از آن ها را از زبان مادر بزرگ ها و یا مادران خود شنیده اند، اکنون به کوشش ثمینه باغچه بان و با تصویرگری فرشید شفیعی به بازار آمده است.

کتابی که جایش برای همه مادران و پدرانی که می خواهند فرزندانشان از خردسالی با ادبیات عامیانه ایران آشنا شوند، ‌خالی بود. کتابی کوچک و زیبا با چند متل خیلی آشنا با تصویرهایی هنرمندانه. این همه آن چیزی است که یک مادر یا مربی مهد کودک در سهیم شدن این ادبیات با کودکش نیازمند است. ثمینه باغچه بان گردآورنده متل های این کتاب خود می نویسد:‌ “… چه جادویی است در این متل ها که فراموشی ندارند و یادشان ما را بی اختیار به دوران خیالی کودکی باز می گردانند … متل ها را برای درک ریتم و آهنگ درونی هر متل با زیبایی هستی و زندگی همراه شوند.”‌

آنچه این کتاب را نو و استثنایی کرده است تصویرهای برانگیزاننده فرشید شفیعی است که با به کارگیری عناصری دیداری از هنر ایران و گزینش رنگ های شاد و پرانرژی بر گرفته از فرهنگ قوم های ایرانی این فرصت را به خواننده می دهد که فضاهای زندگی گذشتگان را ‌لمس کند و بچشد. در فضاهایی که این متل ها آفریده شدند و سینه به سینه نقل شده اند.

 

 

 

 

تضمین
بهترین قیمت

ارسال
به سراسر کشور

ضمانت
اصل بودن کالا

پرداخت
در محل

موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0