کتاب‌های: دوتا خفن / دوتا خفن خفن‌تر می‌شوند!

کتاب‌های: دوتا خفن / دوتا خفن خفن‌تر می‌شوند!

خلاصه: کتاب‌های: دوتا خفن / دوتا خفن خفن‌تر می‌شوند! این کتاب‌ها داستان “مایلز” و “نایلز” دوتا دانش‌آموز شر و شیطونه که از قضای روزگار به تور هم می‌خورن و سر‌ِ این‌که کی شَرتره با هم رقابت می‌کنن! داستان‌های این رقابت خیلی خنده‌دار و هیجان‌انگیزه و البته بین خودمون بمونه به گوش بعضیامون خیلی هم آشناست! در […]
  • کتاب‌های: دوتا خفن / دوتا خفن خفن‌تر می‌شوند!

این کتاب‌ها داستان “مایلز” و “نایلز” دوتا دانش‌آموز شر و شیطونه که از قضای روزگار به تور هم می‌خورن و سر‌ِ این‌که کی شَرتره با هم رقابت می‌کنن!
داستان‌های این رقابت خیلی خنده‌دار و هیجان‌انگیزه و البته بین خودمون بمونه به گوش بعضیامون خیلی هم آشناست!
در جلد دوم، این دو تا خفن با هم دست ‌به یکی می‌کنن و خلاصه… دیگه چه شود… مدرسه رو میفرستن روی هوا!

قسمتی از کتاب

يه عالمه جيرجيرك از جعبه كفش فوران كرد بيرون! دخترا جيغ ميزدن، پسرا هم همينطور. “جاش باركين” جورى چپيده بود زير ميزش كه انگار مانور زلزله ست. “استوارت” وايساده بود رو ميزش و يه برگ رو توى هوا تكون ميداد. داد ميزد: مشكلى نيس! من يه فكرى دارم!
جيرجيركا ميپريدن روى سروصورت بچه ها و از در و ديوار بالا ميرفتن. استوارتم برگش رو تو هوا تكون ميداد ( يكى نبود بگه آخه اون وسط برگ از كجا آورده!) و ميگفت: غذاشون همينه!
جيرجيركا همه جا بودن. يه بند جيرجير كردنشون مث صداى ترمزدستى ماشينى بود كه داره سر پيچ مي پيچه. شوخى فوق العاده اى بود ولى متاسفانه ايده ش مال مايلز نبود…!

 

تضمین
بهترین قیمت

ارسال
به سراسر کشور

ضمانت
اصل بودن کالا

پرداخت
در محل

موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0