کتاب باغبان شب

کتاب باغبان شب

خلاصه: کتاب باغبان شب نویسنده: جاناتان آکسییر مترجم: آرزو قلی زاده مناسب برای  ۱۴ تا ۱۷ ساله ها و همه اون هایی که داستان های ترسناک دوست دارن. تعداد صفحات: ۳۲۸ ص باغبان شب، داستان یه خواهر و برادر ایرلندی تنهاست که برای کار به خونه‌ای ترسناک و قدیمی در انگلیس سفر می‌کنن. اما این خونه و ساکنانش عادی […]
  • کتاب باغبان شب
  • نویسنده: جاناتان آکسییر
  • مترجم: آرزو قلی زاده
  • مناسب برای  ۱۴ تا ۱۷ ساله ها و همه اون هایی که داستان های ترسناک دوست دارن.
  • تعداد صفحات: ۳۲۸ ص

باغبان شب، داستان یه خواهر و برادر ایرلندی تنهاست که برای کار به خونه‌ای ترسناک و قدیمی در انگلیس سفر می‌کنن. اما این خونه و ساکنانش عادی به نظر نمی‌رسن. خیلی زود، بچه‌ها با غریبه‌ای اسرارآمیز و نفرینی کهن مواجه می‌شن که زندگی‌شون رو به خطر می‌ندازه. اگه به کتاب‌های فانتزی با ژانر وحشت علاقه دارین، یه شب توی جنگل ترش بمونین تا باغبان شب به سراغتون بیاد!

مالی و برادر کوچیک‌ترش کیپ، پدر و مادرشون رو از دست دادن و مجبورن برای پیدا کردن کار به انگلستان سفر کنن. وقتی مالی و کیپ برای کار به خونه‌ای توی جنگل ترش می‌رن اوضاع عجیب به نظر می‌رسه. جلوی این خونه یه درخت خیلی بزرگ و ترسناک رشد کرده که شاخه‌ها و ریشه‌هاش وارد خونه شدن!
قیافه‌های اعضای خونواده ویندزور هم رنگ‌پریده‌ست و هرکی که شب رو توی اون خونه سپری می کنه کابوس می‌بینه. یه اتاق توی این خونه‌ست که مالی و کیپ اجازه ندارن به اون‌جا برن. آیا این اتاق و درخت ترسناک ربطی به قیافه‌ی زارونزار آدم‌های اون خونه دارن؟ چرا اعضای خونواده از جنگل ترش خارج نمی‌شن؟ مالی که سعی می‌کنه جواب این سؤالات رو پیدا کنه خودش درگیر یه ماجرای عجیب می‌شه!

 

تضمین
بهترین قیمت
ارسال
به سراسر کشور
ضمانت
اصل بودن کالا
پرداخت
در محل
موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0