کتاب تجزیه و تحلیل هنر کودکان

کتاب تجزیه و تحلیل هنر کودکان

خلاصه: کتاب تجزیه و تحلیل هنر کودکان نویسنده: رودا کلارگ کتاب «تجزیه و تحلیل هنر کودکان» با موضوع بررسی مفهومی هنر کودکان از سوی نشر اسم منتشر شد. به گزارش خبرنگار مهر، نشر اسم کتاب «تجزیه و تحلیل هنر کودکان» را با تالیف رودا کلاگ و ترجمه زینب رجبی روانه بازار کتاب کرد. این کتاب حاصل تلاش […]
  • کتاب تجزیه و تحلیل هنر کودکان
  • نویسنده: رودا کلارگ

کتاب «تجزیه و تحلیل هنر کودکان» با موضوع بررسی مفهومی هنر کودکان از سوی نشر اسم منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نشر اسم کتاب «تجزیه و تحلیل هنر کودکان» را با تالیف رودا کلاگ و ترجمه زینب رجبی روانه بازار کتاب کرد.

این کتاب حاصل تلاش بیست ساله مولف برای گردآوری و تجزیه تحلیل نقاشی‌های کودکان در مهدکودک محل فعالیتش است. این کتاب به دلیل ماهیت طبقه بندی و تجزیه و تحلیل این اطلاعات سال‌ها به عنوان منبع پژوهش درباره کودکان مطرح بوده و در سال ۲۰۱۵ بدون ویرایش بار دیگر تجدید چاپ شده است.

این کتاب به گفته نویسنده آن سعی کرده تا تحولات ذهنی کودکان را هنگامی که به کار هنری می‌پردازند توصیف کند. این پدیده از آغاز خط خطی کودکان دو ساله در دفاتر نقاشی آنها شروع شده و تا هشت سالگی آنها ادامه پیدا می‌کند که در آن تلاش شده تا تصاویر افراد و اشیا خاصی کشیده شود.

نویسنده این کتاب اذعان داشته که در متن آن تلاش کرده است تا شرحی واقع‌گرایانه از هنر کودکان با توصیف آنچه آن‌ها خلق می‌کنند ارائه کند و شرحی از تاریخچه تکامل هنر آنها از خط خطی‌های ابتدایی تا تصاویر تکامل یافته ارائه دهد.

بخش قابل توجهی از این کتاب نیز به مستندسازی و معرفی فرآیند نقاشی و تولید تصاویر توسط کودکان اختصاص دارد و سعی شده اهمیت روانشناختی آن‌ها موردتوجه قرار گرفته و در نهایت به اثبات نقش هنر در رشد کلی هنر ذهنی کودکان می‌پردازد.

کلاگ این کتاب را بر مبنای بیش از ۱ میلیون طرح کشیده شده توسط کودکان خردسال که توسط وی گردآوری شده تالیف کرده است.

تضمین
بهترین قیمت

ارسال
به سراسر کشور

ضمانت
اصل بودن کالا

پرداخت
در محل

موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0