کتاب من پیش از تو

کتاب من پیش از تو

خلاصه: کتاب من پیش از تو نام نویسنده:پاولین سارا جومویس رمان های دیگر از این نویسنده: من قبل از تو ،جایی که عاشق بودیم، آخرین نامه معشوق،دختری که رهایش کردی،  یک به علاوه یک هیچ اشکالی ندارد احساساتی داشته باشیم که دیگران چیزی از آن درک نکنند. هر کسی سفر خودش را می رود. جوجو مویز […]

هیچ اشکالی ندارد احساساتی داشته باشیم که دیگران چیزی از آن درک نکنند. هر کسی سفر خودش را می رود. جوجو مویز

 

پا ولین سارا جو مویس در 4 اوت سال 1969 در لندن متولد شد.او در رویال هالووی دانشگاه لندن و کالج نیو بدفورد دانشگاه لندن تحصیل کرد.
مویز در سال 1992 برنده یک بورس مالی از روزنامه ایندیپندنت برای شرکت در دوره کارشناسی ارشد روزنامه نگاری در دانشگاه شهر در لندن شد.او پس از آن به مدت 10 سال در سمت های مختلف برای روزنامه ایندیپندنت کار کرد و در سال 1998 دستیار سر دبیر اخبار شد و در سال 2002 محصول بخش هنر و رسانه شد.
مویز در سال 2002 به رمان نویسی تمام وقت بدل گردید و اولین کتاب او با عنوان باران پناه دهنده منتشر شد،او همچنان به نوشتن مقالات برای روزنامه دیلی تلگراف مشغول شد.
مویز یکی از معدود نویسندگانی است که تاکنون دوبار موفق به دریافت جایزه سال رمان عاشقانه از انجمن نویسندگان رمان های عاشقانه شده اند.او اولین بار در سال 2004 برای رمان میوه خارجی و بار دوم در سال 2011 برای رومان آخرین نامه از معشوق خود برنده این جایزه شد.

تضمین
بهترین قیمت

ارسال
به سراسر کشور

ضمانت
اصل بودن کالا

پرداخت
در محل

موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0