کتاب اما

کتاب اما

خلاصه: کتاب اما نویسنده : جین استن گروه سنی:بزرگسال جین استن نویسنده قرن نوزدهم انگلیسی است که آثارش ادبیات غرب را سخت تحت تاثیر قرار داد.شناخت او از زندگی زنان و مهارتش در گوشه و کنایه ها,او را به یکی از مشهورترین رمان نويسان عصر خودش تبدیل کرده است. جین استن چند سالی از عمر خود […]
  • کتاب اما
  • نویسنده : جین استن
  • گروه سنی:بزرگسال

جین استن نویسنده قرن نوزدهم انگلیسی است که آثارش ادبیات غرب را سخت تحت تاثیر قرار داد.شناخت او از زندگی زنان و مهارتش در گوشه و کنایه ها,او را به یکی از مشهورترین رمان نويسان عصر خودش تبدیل کرده است.
جین استن چند سالی از عمر خود را در شهر باث سپری کرد و این شهر به عنوان محل اقامت او مشهور است. موسسه ای به نام “مرکز جین استن” در خیابان گی در مرکز شهر باث موجود است که هر سال جشنواره ای به نام جشنواره جین استن در این شهر برگزار می کند.
جین استن با نگارش 4 رمان عقل و احساس، غرور تعصب،منسفیلد پارک و اما بین سال های 1811 تا 1816، نام خود را به عنوان نویسنده ای صاحب سبک به ثبت رساند.وی با خواندن کتاب های متفاوت یاد گرفت از چه چیزهایی پرهیز کند تا داستانهایش جالب و خواندنی شوند.به همبن دلیل سبک جین استن در شیوه نگارش منحصر به فرد است و صدای راوی رمان را با عمیق ترین احساسات شخصیت های قصه پیوند میزند.به طوری که با خواندن داستان های وی میتوان پا جای پای شخصیت های رمان های او گذاشت.
جین استن غالباً زنان نویسنده هم دوره خودش را به خاطر سبک دراماتیک و خسته کننده قصه های عاشقانه در رمانهایشان دست می انداخت.

تضمین
بهترین قیمت

ارسال
به سراسر کشور

ضمانت
اصل بودن کالا

پرداخت
در محل

موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0