ایپکا

درباره برند

ایپکا

از آنجايي كه در گروه كارخانجات صنعتي ايران پتك، همواره در انديشه ي گسترش و فراگير نمودن فرهنگ صنعتي و سازندگي بوده ايم، بر آن شديم تا مجموعه اي متشكل از طراحان، متخصصين و كارشناسان امور ابزارآلات آموزشي را گرد هم آوريم و با ادغام امكانات توليد ايران پتك و تجربه ي جهانيان دست اندر كار، نظام و باور بازي، سرگرمي و اوقات فراغت را در كشور دگرگون و صنعتي كنيم.

درباره ایپکا

ما باور داريم كه رشد و پيشرفت هر جامعه ي بشري در گرو افزايش آگاهي، دانش، خلاقيت و سازندگي آن است و چون ايرانيان را سزاوار بهروزي مي دانيم، تلاش نموده ايم كه رويكرد صنعت و سازندگي را به عنوان اصلي ترين عامل رشد، فارغ از مسئله ي جنسيت، سن، محدوديت هاي زماني و مكاني و حتي ناتواني هاي جسمي، در تمامي افراد جامعه نهادينه كنيم، به همين منظور ايپكا ( گروه ابزارآلات آموزشي شركت ايران پتك) به عنوان زير شاخه ي آموزشي آن شكل گرفت و از ابتداي سال 1385 فعاليت خود را آغاز نمود.

محصولات ایپکا

محصولات این گروه شامل : ابزارآلات ، تجهیزات ، وسایل و بازی های کمک آموزشی هستند که با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و طراحی متناسب با فرهنگ غنی آریایی منطبق با استانداردهای بین المللی و اصول ایمنی تولید و عرضه شده است .

تضمین
بهترین قیمت
ارسال
به سراسر کشور
ضمانت
اصل بودن کالا
پرداخت
در محل
موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0