6 تا از بهترین بردگیم‌ها برای تعداد بالا

6 تا از بهترین بردگیم‌ها برای تعداد بالا

خلاصه: شما هم اهل بازی کردن در جمع‌های خانوادگی و دوستانه‌تان هستید؟ بازی کردن در هر رده سنی جذابیت‌های خاص خودش را دارد. خیلی از مواقع در جمع‌های خانوادگی و دوستانه افراد زمان خود را به گفتگو سپری می‌کنند؛ اما بد نیست که گاهی اوقات نیز با انجام بازی‌های گروهی، شور و نشاط را برای خود […]

شما هم اهل بازی کردن در جمع‌های خانوادگی و دوستانه‌تان هستید؟ بازی کردن در هر رده سنی جذابیت‌های خاص خودش را دارد. خیلی از مواقع در جمع‌های خانوادگی و دوستانه افراد زمان خود را به گفتگو سپری می‌کنند؛ اما بد نیست که گاهی اوقات نیز با انجام بازی‌های گروهی، شور و نشاط را برای خود و دیگران به ارمغان بیاورید. در این مقاله 6 تا از بهترین بازی‌های بردگیم برای تعداد بالا را معرفی خواهیم کرد. اگر به زودی قرار است به‌عنوان میزبان مهمانی را برپا کنید، این مطلب حتما برای شما مفید خواهد بود. تا پایان با ما همراه باشید.

بازی رومیزی Sushi Go Party

سوشی خوراکی جذابی برای علاقه‌مندان به غذاهای دریایی است. با خرید بردگیم Sushi Go Party می‌توانید حال و هوای این غذای خوشمزه را در جمع‌های خود به وجود بیاورید. جذابیت ماجرا وقتی بیشتر می‌شود که برای پذیرایی از مهمان‌ها نیز سوشی تدارک دیده باشید. بازی رومیزی Sushi Go Party در سبک بازی‌های کارتی قرار دارد و تا سقف 8 نفر می‌توان این بازی را انجام داد. بنابراین گزینه‌ای ایده‌آل در جمع بازی‌های بردگیم برای تعداد بالا به شمار می‌رود.

داستان بازی از این قرار است که باید از بین کارت‌های امتیاز سوشی در بازی، کارت‌هایی که امتیاز بیشتری دارند را برای خود جمع کنید. در پایان بازی کسی که بیشترین امتیاز را به دست بیاورد، برنده بازی خواهد بود. مدت زمان یک دور این بازی حدود 30 دقیقه به طول می‌انجامد. با توجه به ساده بودن قوانین بازی اگر در جمع‌های شما کودکان نیز حضور دارند، این بردگیم انتخابی مناسب به شمار می‌رود.

بهترین بوردگیم‌ها برای تعداد بالا

بردگیم Taboo

یکی از ویژگی‌های بردگیم‌های عالی درگیر کردن فکر و ذهن گیمرها در جریان بازی است. این سبک از بازی‌ها باعث می‌شود تا افراد به خصوص کودکان و نوجوانان، مهارت تفکر خلاق را نیز در حین بازی کردن تمرین کنند. بردگیم تابو را می‌توان در جمع‌های با بیش از 4 نفر انجام داد. اگر به دنبال بازی‌های بردگیم برای تعداد بالا هستید که در عین حال توانمندی ذهنی افراد را به چالش بکشد، بردگیم تابول انتخابی مناسب است.

داستان بازی از این قرار است که افراد باید بدون به زبان آوردن برخی کلمات ممنوعه، کلمات موجود در کارت‌ها را حدس بزنند. بازی در قالب دو گروه برگزار می‌شود. نهایتا گروهی که بیشترین امتیاز را جمع‌آوری کنند، برنده بازی خواهند بود. این بازی برای کودکان و بزرگسالان قابل انجام است. همچنین مدت زمان اجرای یک دور از آن حدود 20 دقیقه است.

بهترین بوردگیم‌ها برای تعداد بالا

بازی رومیزی کدنیمز

به جای جذاب ماجرا در خصوص بازی‌های بردگیم برای تعداد بالا رسیدیم؛ چرا که نوبت به معرفی بازی رومیزی کدنیمز رسید. این بردگیم را می‌توان در جمع‌های تا سقف 8 نفر تجربه کرد. سطح این بازی متوسط است و شاید برای کسانی که چندان تجربه انواع سبک بردگیم را ندارند، در ابتدا کمی دشوار به نظر برسد. افراد درون بازی به دو گروه تقسیم می‌شوند. یک نفر از هر گروه به‌عنوان جاسوس فعالیت خواهد کرد.

جاسوس‌ها وظیفه دارند تا با نفوذ در تیم مقابل، کدهایی را در اختیار تیم خود قرار دهند تا آن‌ها بتوانند کلمات خاصی را حدس بزنند. در عین حال باید تلاش کنند تا توسط تیم مقابل شناخته نشوند. اولین گروهی که موفق شود تمام کلمات خود را شناسایی کند، برنده بازی خواهد بود.

بهترین بوردگیم‌ها برای تعداد بالا

بردگیم The Resistance

وقتی به تاریخچه بردگیم‌ها نگاه می‌کنیم، با انبوهی از بازی‌های رومیزی مواجه می‌شویم که هنر مخفی‌کاری کلید اصلی موفقیت گیمرهاست. بازی رومیزی The Resistance را می‌توانید در جمع‌های 10 نفره نیز تجربه کنید. سطح بازی متوسط است و انجام یک دور از آن 30 دقیقه به طول می‌انجامد.

بردگیم The Resistance برای علاقه‌مندان به تاریخ گزینه‌ای ایده‌آل است. هر بازیکن در ابتدای بازی یک کارت شخصیت دریافت می‌کند. افرادی که دارای اهداف و مأموریت‌های یکسان در بازی هستند، باید همدیگر را شناسایی کنند. سپس باید در پی انجام مأموریت‌های خود باشند. یک تیم تحت عنوان گروه مقاومت و تیمی دیگر با نام گروه جاسوسان در بازی حضور دارد. مخفی‌کاری کلید اصلی موفقیت در انجام مأموریت‌ها درون این بازی است. در تمام طول بازی باید تلاش کنید تا هویت شما از سایرین مخفی باقی بماند. در غیر این صورت از بازی کنار گذاشته می‌شوید.

بهترین بوردگیم‌ها برای تعداد بالا

بازی رومیزی شب مافیا

امکان ندارد بحث از بازی‌های بردگیم برای تعداد بالا به میان بیاید و نامی از بردگیم شب مافیا مطرح نشود. معرفی بازی رومیزی شب مافیا خیلی سخت نیست؛ چرا که خیلی‌ها این بازی را تجربه کرده‌اند. هر چه تعداد افراد حاضر در جمع‌های شما بیشتر باشد، بر جذابیت بازی شب مافیا افزوده می‌شود.

افراد در این بازی در قالب گروه‌های شهروند، مافیا، خاکستری و مستقل نقش‌آفرینی می‌کنند. با توجه به تعدد نقش‌های موجود در این بازی، با افزایش بازیکن‌ها زمان انجام بازی نیز افزایش خواهد یافت. در مجموع 40 کارت شخصیت برای 40 نفر در این بازی وجود دارد. اگر تجربه بازی مافیا را دارید، قطعا از تجربه بردگیم شب مافیا نیز لذت خواهید برد.

بهترین بوردگیم‌ها برای تعداد بالا

بردگیم Dixit

بازی رومیزی Dixit در سال 2010 برنده بهترین جایزه بهترین بردگیم در کشور آلمان شد. رویکرد اصلی و حاکم بر این بازی، قصه‌گویی است. داستان بازی ساده است. هر یک از افراد حاضر در بازی باید در نوبت خود، با استفاده از یک کلمه یا عبارت به توصیف کارتی که در دست دارند، بپردازد. همزمان سایر بازیکنان کارت‌هایی در دست دارند.

اگر با توجه به توضیح ارائه هر یک از آن‌ها یکی از کارت‌هایی که تصور می‌کنند با کارت فرد قصه‌گو مطابقت دارند را انتخاب می‌کنند. سپس کارت‌ها را در وسط بازی گذاشته و با هم ترکیب می‌کنند. پس از آن باید حدس بزنند که توضیحات قصه‌گو مربوط به کدام‌یک از کارت‌هایی است که در روی زمین قرار دارند. هر کس درست حدس بزند، برنده آن دور از بازی خواهد بود. قطعا از تجربه این بازی لذت خواهید برد.

بهترین بوردگیم‌ها برای تعداد بالا

کلام پایانی

در این مقاله به معرفی بهترین بازی‌های بردگیم برای تعداد بالا پرداختیم. هر یک از این بازی‌ها می‌توانند تجربه خاطره‌انگیزی را برای جمع‌های خانوادگی و دوستانه شما به همراه داشته باشند. آیا شما گزینه دیگری برای اضافه کردن به این لیست می‌شناسید؟ از بهترین بردگیم‌ها برای دوست‌داران بازی‌های ویدیویی که برای جمع‌های با تعداد بالا مناسب هستند، پیشنهادی دارید؟ نظرات و تجربیات خود در این خصوص را با ما در میان بگذارید.

تضمین
بهترین قیمت
ارسال
به سراسر کشور
ضمانت
اصل بودن کالا
پرداخت
در محل
موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0